Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 12:24 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Türk Ticaret Kanunu

Türk Ticaret Kanunu
Kitap Adı
:
Türk Ticaret Kanunu
Barkod
:
9799752971409
Basım Tarihi
:
1997-1
Sayfa
:
860
Boyut
:
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
598
Türk Ticaret Kanunu özeti
Türk Ticaret Kanununun Meriyet ve Tatbik Şekli Hakkında Kanun Kooperatifler Kanunu Kanuni Faiz ve Temerrüt Faizine İlişkin Kanun Ticaret Sicili, Sicil Gazetesi ve Gemi Sicil Nizamnameleri. Markalar, Patent Hakları, Coğrafi İşaretlerin ve Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Son Yasal Düzenlemeler. Rekabetin Korunması Hakkında Kanun. Çekle Ödemelerin Düzenlenmesi ve Çek Hamillerinin Korunması Hakkında Kanun ve Tebliği Sermaye Piyasası Kanunu Ticari İşletme Rehni Kanunu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Yabancı Sermayeyi Teşvik Kanunu Ticaret ve Sanayi Odaları ve Borsaları Birliği Kanunu ve Tüzüğü Türk Standartları Enstitüsü Kuruluş Kanunu ve Uygulama Tüzüğü Ait Olduğu Tarihlere Göre Reeskont Faiz Oranları. 1970-1996 Altın Döviz Değişim Listesi. Anayasa Mahkemesinin Son İptal Kararları Yerlerine İşlenmiş Şekilde Diğer İlgili Mevzuat.
"Türk Ticaret Kanunu" kitabı
Türk Ticaret Kanunu isimli kitabının özetini ve Tunç Demiralp yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Türk Ticaret Kanunu kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Tunç Demiralp isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.