Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 11:55 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Genç Kızlar İçin Aşka Dair

Genç Kızlar İçin Aşka Dair
Kitap Adı
:
Genç Kızlar İçin Aşka Dair
Barkod
:
9789944820448
Basım Tarihi
:
2007-12
Sayfa
:
144
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
864
Genç Kızlar İçin Aşka Dair özeti
Sevgili kızlar, aşıksınız değil mi? Kalbinizde yer edinen, düşündüğünüzde içinizi titreten, hayaller kurmanıza neden olan, gördüğünüzde sizi heyecanlandıran, yanaklarınızın pembeleşmesini sağlayan bir sevgiliniz var... Ve işte aşık olduğunuzu sandığınız bu erkekle birlikte olmak için yanıp tutuşuyorsunuz. El ele dolaşmak, öpüşüp koklaşmak, sarılıp uyumak, sevmek ve sevilmek tek isteğiniz. Bir an önce büyümek arzusundasınız. Büyüklerinizden izin almadan, kimseye hesap vermeden, dilediğiniz gibi yaşamak arzusu da diyebiliriz buna. Ama keşke büyümek bütün sorunları halletse... Gelin şimdilik aşık olmanın tadını çıkaralım. Bu kitapta da güzellikleriyle, dertleriyle, her yönüyle aşka dair ne varsa, konuşalım...
"Genç Kızlar İçin Aşka Dair" kitabı
Genç Kızlar İçin Aşka Dair isimli kitabının özetini ve Seda Kaya Güler yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Genç Kızlar İçin Aşka Dair kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Seda Kaya Güler isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.