Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 11:32 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Aşk ve Flört Kıskacında Ergen

Aşk ve Flört Kıskacında Ergen
Kitap Adı
:
Aşk ve Flört Kıskacında Ergen
Barkod
:
9786050808179
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
176
Boyut
:
135-210
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
639
Aşk ve Flört Kıskacında Ergen özeti
Her anında farklı bir gelişim sancısı yaşanan ergenliğin en kritik konusu flört, Psikolojik Danışman M. Kemal Hayta ve Psikolojik Danışman Osman Algın tarafından Aşk ve Flört Kıskacında Ergende kaleme alındı. - Ergenlikle beraber gençler hangi duyguları hissederler? - Flörtün ve platonik aşk okul başarısına nasıl etki eder? - Cinsel dürtüleri arttıran nedenler nelerdir? - Çocuğa cinsel eğitim mi yoksa mahremiyet eğitimi mi verilmelidir? - İletişim araçları flört ve cinsellik üzerinde ne gibi etkilerde bulunur? - Cinsel bağımlılık ve bundan korunma yolları nelerdir? - Çocuğun haz merkezlerini nasıl yönlendirebiliriz? gibi birçok sorunun cevabının bulunduğu Aşk ve Flört Kıskacında Ergen, sıra dışı bir bakış açısı geliştirmeyi ve okuyucunun düşünce dünyasında yeni pencereler açmayı hedefliyor. Bu dönemde yaşanan duygusal sarsıntılar, karşı cinse duyulan merak ve ilgi, muhtemel zihin karışıkları, ergeni bekleyen tehlikeler, ailelerin, gençlerin, eğitimcilerin dikkat etmeleri gerekenler, ülkemizde ve Batıda flörte karşı geliştirilen tepkiler ve daha fazlası Hayatında bir ergen veya ergen adayı olan anne babalar ve eğitimciler, bu kitaba mutlaka göz atın!
"Aşk ve Flört Kıskacında Ergen" kitabı
Aşk ve Flört Kıskacında Ergen isimli kitabının özetini ve M. Kemal Hayta yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Aşk ve Flört Kıskacında Ergen kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. M. Kemal Hayta isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.