Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 12:37 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Bir Yudum Nefes İçin

Bir Yudum Nefes İçin
Kitap Adı
:
Bir Yudum Nefes İçin
Barkod
:
9789751033628
Basım Tarihi
:
2013-7
Sayfa
:
224
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
718
Bir Yudum Nefes İçin özeti
Yüzme bilmeden, Daha deniz görmeden, Hiç güneşte yanmadan... Şimdi ölmek istemem bir kalbi sarmadan... -Çoban Yıldızı - Teoman- Yakalandığı kistik fibroz hastalığı nedeniyle kısacık ömrünün büyük bir bölümünü oksijen tüplerine bağlı geçiren bir çocuk... Oğlunun iyileşmesi için mücadele ederken meme kanserine yakalanıp yenen, tek bir gün bile umudunu yitirmeyen bir anne... Soğuk hastane odalarında geçen günler, yürek ağızda bekleyişler, uykusuz geceler, nefes alabilmek için verilen mücadeleler, umut arayışları, dualar ve ölüm... Kudret Bozanın hayat hikâyesini ve oğlu Egenin amansız hastalığına karşı verdiği mücadeleyi okurken, aldığınız nefesin kıymetini bilecek, hasta yatağında dahi şakalar yapan bir çocuğun yaşama olan bağlılığına hayran olacaksınız. Bir Yudum Nefes İçin, oğlunu yitiren bir annenin kaleminden dökülenler.
"Kudret Bozan" diğer kitapları
"Bir Yudum Nefes İçin" kitabı
Bir Yudum Nefes İçin isimli kitabının özetini ve Kudret Bozan yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bir Yudum Nefes İçin kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kudret Bozan isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.