Takip edin :
Güncelleme : 16.9.2019 16:06 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Ön Büro İşlemleri

Ön Büro İşlemleri
Kitap Adı
:
Ön Büro İşlemleri
Barkod
:
9786051330990
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
272
Boyut
:
160-235
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
762
Ön Büro İşlemleri özeti
Bu kitap, turizm ve otelcilik bölümü öğrencileri ile konaklama işletmelerinin ön büro departmanında çalışanların otelcilik ve ön büro ile ilgili işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Birinci baskı için okuyuculardan ve kitabı ön büro derslerinde kullanan öğretim görevlilerinden; anlatımı basit olması nedeniyle kolay anlaşılır ve hedefe yönelik olduğu yönünde olumlu geri bildirimler alınmıştır. Dördüncü baskı için turizm sektörünün yapısı göz önünde bulundurularak kitap yeniden gözden geçirilmiş, konaklama işletmelerinin ön büro departmanında en fazla kullanılan otomasyon programlarından ELEKTRA ve FIDELIOnun kullanım kılavuzuna da yer verilmiştir.
"Ön Büro İşlemleri" kitabı
Ön Büro İşlemleri isimli kitabının özetini ve Erkan Akgöz yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Ön Büro İşlemleri kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Erkan Akgöz isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.