Takip edin :
Güncelleme : 16.9.2019 16:08 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Mağaza Kayıpları Kader Değildir!

Mağaza Kayıpları Kader Değildir!
Kitap Adı
:
Mağaza Kayıpları Kader Değildir!
Barkod
:
9786058793118
Basım Tarihi
:
2013-4
Sayfa
:
240
Boyut
:
135-205
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
556
Mağaza Kayıpları Kader Değildir! özeti
Tunçalp, yıllarca ciroya endeksli hedeflerin peşinde koşulduğunu ve bütün ödüllerin buna verildiğini gördü. Aksine, bu koşuşturmalar esnasında verilen kayıpları azaltmanın, daha az ciroyla bile daha fazla karlılık getireceğini savundu. Kayıpları ele alınca da; bunun sadece hırsızlıktan ibaret olmadıgını ortaya koyması sart oldu. Dolayısıyla bu kitabın yazılmasındaki amaç; en alt kademedeki çalısandan patrona kadarki her kademede hataların listesini çıkartmak ve çözüm önerilerini sunmaktır. Bütün çalısanlara güvenmek esas olsa da, denetlenmekten hiç kimsenin istisna tutulamayacagı vazgeçilmez gerçektir. Kitapta, sadece isletme içine degil, dısına da yogunlasmak ve hatta küresel risklere de dikkat çekmek hedefenmistir. Bu kitap, perakendeci isletmelerin bütün departman yöneticilerini ilgilendirmektedir. Satıs, pazarlama, yatırım, mali isler, bilgi sistemleri, insan kaynakları ve depo yönet icileri kayıpların azaltılması çalısmalarının asli oyuncularıdır. Elbette meslege yeni baslayan gençlerin de ise hazırlıklı girmelerine yardımcı olacaktır.
"Ercüment Tunçalp" diğer kitapları
"Mağaza Kayıpları Kader Değildir!" kitabı
Mağaza Kayıpları Kader Değildir! isimli kitabının özetini ve Ercüment Tunçalp yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Mağaza Kayıpları Kader Değildir! kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Ercüment Tunçalp isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.