Takip edin :
Güncelleme : 20.11.2019 03:09 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

İSTANBULUN KIZI SELANİK

İSTANBULUN KIZI SELANİK
Kitap Adı
:
İSTANBULUN KIZI SELANİK
Barkod
:
9789752930780
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
0
Boyut
:
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
606
İSTANBULUN KIZI SELANİK özeti
"Düşünür Pendzikis Ana Selanik demişti sana, ama ben İstanbulun kızı diyorum. Seni kızım gibi seviyorum, çocukluk arkadaşım gibi, ama memleket gibi değil. Bana suların yollarını gösterdin, Termaikosun kucağını, diplerin kıtırlarını un ufak eden akıntıları, fırtınalara dayansın diye teknelerin nasıl yapıldığını öğrettin bana; tek başımıza denize açılmayı öğrettin, yeter ki yıldızların yerini bilelim, havanın gözünü. Bana teslim ettiğin bu gemide mayistrayı çekiyorum, kadınlık yelkenini açıyorum ve kendi yolculuğuma çıkıyorum." (Arka Kapak)
"Despina Pandazi" diğer kitapları
"İSTANBULUN KIZI SELANİK" kitabı
İSTANBULUN KIZI SELANİK isimli kitabının özetini ve Despina Pandazi yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. İSTANBULUN KIZI SELANİK kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Despina Pandazi isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.