Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 12:53 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Aklım Bir Karış Havada

Aklım Bir Karış Havada
Kitap Adı
:
Aklım Bir Karış Havada
Barkod
:
9789753313940
Basım Tarihi
:
2002-10
Sayfa
:
134
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
865
Aklım Bir Karış Havada özeti
On dört yaşındaki Lucy nin hayatında birdenbire her şey değişmeye başlar. Genç kız yaşamıyla ilgili yeni kararlar vermek zorundadır artık. Herkes gelecekte hangi mesleği seçeceğini bilmektedir. Oysa Lucy nin bu konuda en küçük bir fikri bile yoktur. Ayrıca en yakın arkadaşı Izzie, güzeller güzeli Nesta ile arkadaş olmuştur ve Lucy bu yeni üçlüden hoşlandığından emin değildir. Derken bir gün yolda hayatında gördüğü en yakışıklı çocukla karşılaşır ve o gün bütün yeniliklerin başlangıcı olur.
"Aklım Bir Karış Havada" kitabı
Aklım Bir Karış Havada isimli kitabının özetini ve Cathy Hopkins yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Aklım Bir Karış Havada kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Cathy Hopkins isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.