Takip edin :
Güncelleme : 16.9.2019 16:07 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi

Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi
Kitap Adı
:
Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi
Barkod
:
9786054543045
Basım Tarihi
:
2012-2
Sayfa
:
88
Boyut
:
135-210
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
istanbul
Toplam Okunma :
627
Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi özeti
Beytullah Demirtaş, Ordu yöresi tarihine ışık tutuyor. Turna Suyu Vadisine Yolculuk Erenli Köyü (15. yy 20. yy) kitabından sonra yöredeki yolculuğumuz bu sefer de Gerce Köyünün aynı dönemlere rastlayan tarihinin araştırması ile devam ediyor. Tarihin gizli labirentlerinde, arşivlerde saklı kalmış belgeleri büyük bir sabır ve titizlikle okuruna ulaştırırken, aynı zamanda da toplumsal bir görevi de yerine getiriyor. Yazarın araştırmacı kimliğinin öne çıktığı çalışma, tarihçilerin ve yöre halkının özellikle dikkatini çekecek birçok detayı bünyesinde barındırıyor.
"Beytullah Demirtaş" diğer kitapları
"Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi" kitabı
Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi isimli kitabının özetini ve Beytullah Demirtaş yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Ordu Yöresi Gerce Köyü Tarihi kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Beytullah Demirtaş isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.