Takip edin :
Güncelleme : 28.5.2018 02:06 - Pazartesi
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Vahiy

Vahiy
Kitap Adı
:
Vahiy
Barkod
:
9786055535568
Basım Tarihi
:
2012-12
Sayfa
:
368
Boyut
:
145-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
596
Vahiy özeti
İbrahim Peygamber gerçekte kimdir, bilir misin? Peki ya Hazreti Musanın sırrını? Eski Çağlardan günümüze uzanan, peygamberler tarihi hakkında bilinmeyenleri anlatan kitap, Vahiy çıktı. Üzerinde yüzlerce peygamberin sır taşıdığı topraklar... Yaradan ile elçisi arasındaki ahit üzerine kafa yoran din adamları, tarihçiler... Sırrı ifşa ettiği düşünülen ama en çok da o sırrı saklamak için hazırlanan yazıtlar, kitabeler... Burası, peygamber toprağı... Kudüs, Urfa, Şam, Mısır... Takvim, dinler tarihini gösteriyor: Museviler, Hristiyanlar ve nihayet Müslümanlar... Bu dil, vahyi gönderenin işareti... İbranice, Sümer, Arapça... Behman Menteşoğlunun kaleminden, peygamberler tarihini anlatan gizemli bir kitap: Vahiy.
"Behman Menteşoğlu" diğer kitapları
"Vahiy" kitabı
Vahiy isimli kitabının özetini ve Behman Menteşoğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Vahiy kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Behman Menteşoğlu isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x