Takip edin :
Güncelleme : 7.8.2020 12:41 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

GENÇLERLE AÇIK AÇIK

GENÇLERLE AÇIK AÇIK
Kitap Adı
:
GENÇLERLE AÇIK AÇIK
Barkod
:
9789754054231
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
0
Boyut
:
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
728
GENÇLERLE AÇIK AÇIK özeti
Yaklaşık kırk yıldır yetişkinlerce cinsel eğitimin önemini anlatmaya çalışıyorum... ama boşuna çaba. Çünkü onlar hep kendi ana babalarından gördükleri gibi davrandılar; çocuklarla böyle konuları konuşmak ayıptır dediler; vakti gelince nasıl olsa öğrenir, ne kadar az bilirse o kadar az yapar gibi yanılgıları sürdürdüler. Her bir sonraki kuşak gibi, siz gençler de büyüklerinizden daha açık fikirli ve daha ileridesiniz. Yetişkinler kabul etmeye yanaşmasalar da, çok yakında kendinizin efendisi, her şeyin yöneticisi siz olacaksınız. Onun için artık sizlere yazıyorum... Cinsellik yaşamın yalnızca bir parçasıdır, ama çok önemli bir parçası. Ve o kadar güçlüdür ki, insan yaşamı üzerindeki etkilerinin çok iyi bilinmesi gerekir. Kişi bunu bilirse ancak sorumlu ve bilinçli davranabilir. Yanlışlıklar yapılabilir, ama fazla bilgiden değil, bilgisizlikten... (Arka Kapak)
"GENÇLERLE AÇIK AÇIK" kitabı
GENÇLERLE AÇIK AÇIK isimli kitabının özetini ve yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. GENÇLERLE AÇIK AÇIK kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.